مشاوره انتخاب رشته کنکور در اهواز

کلاس مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ در اهواز

هر ساله با اعلام نتایج کنکور در اواسط مرداد ماه، دغدغه اصلی خانواده ها و داوطلبان کنکور انجام انتخاب رشته به بهترین شکل ممکن است به نحوی که به واسطه آن بالاترین شانس قبولی را داشته باشند. متاسفانه با توجه به محدودیت یکهفته ای سازمان سنجش برای انتخاب رشته، دریافت مشاوره در این رابطه امری مهم و تعیین کننده است. با توجه به اینکه موضوع انتخاب رشته در واقع انتخاب شغل آینده شماست، پیشنهاد ما دریافت مشاوره از اساتید و مشاوران خبره این حوزه میباشد. استاد قره‌باغی با بیش از ۱۲ سال تجربه مشاوره کنکور و انتخاب رشته در اهواز و با دارا بودن نتایج درخشان در این حوزه، همواره مشاور و راهنمای شما در انجام و تکمیل این پروژه به بهترین شکل ممکن و با بالاترین شانس قبولی است. شرایط برگزاری کلاس های انتخاب رشته به صورت زیر است.

 • تا ۳ جلسه مشاوره شامل ۲ جلسات مشاوره انفرادی (خصوصی) و حضوری (ترجیحا با حضور والدین) هرجلسه ۴۵دقیقه الی یکساعت و در صورت نیاز یکجلسه غیرحضوری
 • پشتیبانی تلفنی و پاسخ به سوالات داوطلبان و اولیای گرامی مابین جلسات و بعد از جلسه دوم
 • کلاسهای حضوری ویژه دانش‌آموزان ساکن شهر اهواز بوده و دانش‌آموزان ساکن دیگر شهرها میتوانند با همان کیفیت، از خدمات کلاس غیرحضوری استفاده نمایند.
 • کلاسهای مشاوره شامل انتخاب رشته برای تمامی رشته ها (تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان) و تمامی دانشگاه‌ها (دولتی روزانه و شبانه، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد، دانشگاه آزاد، پیام نور، غیرانتفاعی) بوده و با یکبار ثبت‌نام در کلاس، مشاوره در رابطه با تمامی رشته ها و دانشگاه ها صورت می‌پذیرد.
 • محدودیتی از بابت رتبه وجود ندارد و داوطلبان گرامی با هر رتبه ای میتوانند در کلاس شرکت کنند.
 • تمامی جلسات و کلاسها مستقیما توسط استاد قره‌باغی برگزار میگردد.

 

✅ شهریه کلاس های مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲
شهریه کلاس مشاوره حضوری در اهواز ۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس مشاوره غیرحضوری ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس مشاوره دانش آموزان خودی ۷۰۰.۰۰۰ تومان

⚠ امکان ثبت نام فقط تا تاریخ یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ مقدور میباشد.
* شهریه ها، شهریه ی کل میباشد و تمام جلسات را شامل میشوند.

 

شرایط ثبت نام و رزرو کلاس انتخاب رشته:

با توجه به محدود بودن بازه زمانی انتخاب رشته، ظرفیت ثبت نام و پذیرش دانش آموز محدود بوده و اولویت برگزاری کلاس با دانش‌آموزانیست که زودتر نسبت به ثبت نام اقدام کرده باشند.

☎️ تلفن های ثبت نام و رزرو کلاس
تلفن مرکز مشاوره ۰۶۱-۳۳۹۱۷۴۱۶
تلفن پشتیبانی کلاس ها ۰۹۱۶۵۱۶۳۵۴۵

 

خدمات کلاس های مشاوره انتخاب رشته استاد قره‌باغی

 • برگزاری جلسات مشاوره حضوری و فردی توسط استاد قره‌باغی همراه با اولیا

 • آموزش و بررسی چیدمان رشته شهرهای دفترچه بر اساس علاقه، استعداد، اولویت و شانس قبولی هر داوطلب

 • برگزاری آزمون رقبت سنج بر اساس رتبه اکتسابی، استعداد دانش آموز و شانس قبولی ایشان
 • معرفی رشته‌ها، گرایش‌ها، موقعیت شغلی هر رشته و شرایط ادامه تحصیل در داخل و خارج از کشور

 • معرفی دانشگاه ها، رشته های متمرکز و نیمه متمرکز، سهمیه ها، شهریه دانشگاه ها و…

 • ارائه بهترین مشاوره انتخاب رشته ی دانشگاه‌های دولتی، فرهنگیان، پردیس خودگردان، دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی

 • بررسی میزان شانس قبولی در رشته ها، شهرها و دانشگاه های سراسر کشور به صورت کامپیوتری

 • یکجلسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد شامل رشته های با آزمون و بدون آزمون (بر اساس سوابق تحصیلی)

 • مشاوره جهت تحصیل در دانشگاه‌های خارج کشور (ویژه افرادی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند)

 


 

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۲

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش، نتایج اولیه کنکور سراسری ۱۴۰۲ (شامل رتبه های برتر کنکور، کارنامه داوطلبان کنکور و دفترچه انتخاب رشته در گروه های مختلف) در پایان هفته سوم مردادماه (تا ۲۰مرداد ۱۴۰۲) از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد. پس از آن داوطلبان گرامی یک هفته برای دریافت مشاوره و ثبت انتخاب رشته خود در سایت سنجش مهلت دارند. پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۱۴۰۲، داوطلبان تنها امکان انتخاب دانشگاه هایی را دارند که در کارنامه در آنها مجاز اعلام شده باشند. پس حتما باید به این موضوع در انتخاب کدرشته ها دقت شود. داوطلبان میتوانند پس از مطالعه دفترچه انتخاب رشته و مشورت با بهترین مشاوران انتخاب رشته اهوار در مدت یکهفته نسبت به ثبت حداکثر ۱۵۰ کد رشته محل های مورد علاقه خود در سایت سنجش اقدام نمایند.

 


تغییرات کارنامه و دفترچه کنکور ۱۴۰۲:

با توجه به دو مرحله ای شدن کنکور در سال ۱۴۰۲، امسال کارنامه های کنکور شامل تغییراتی بوده اند و برخی پارامترها از قبیل رتبه در زیرگروه ها از کارنامه کنکور ۱۴۰۲ حذف گردیده اند. داوطلبان گرامی میبایست بر اساس رتبه در سهمیه و رتبه کشوری نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند. از دیگر تغییرات مهم دفترچه انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲، برداشته شدن شرط سنی ورود به دانشگاه فرهنگیان از ۲۴سال به ۴۰سال بود که این موضوع رقابت و تعداد متقاضیان دانشگاه فرهنگیان را در کنکور ۱۴۰۲ و بعد از آن بیشتر خواهد کرد. همچنین در رشته تجربی، تغییراتی در ظرفیت رشته های پزشکی و پیراپزشکی اتفاق افتاده است.

 

زمان شروع انتخاب رشته دانشگاه آزاد

در کنکور ۱۴۰۲ انتخاب رشته دانشگاه آزاد به دو صورت انجام میگیرد. در رشته علوم تجربی، ۴ رشته اصلی (پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) میبایست در لیست انتخابی دانشگاه سراسری و در کنار کد رشته های دانشگاه های دولتی وارد گردد. برای رشته های غیر پزشکی انتخاب رشته دانشگاه آزاد به دو صورت امکان پذیر است. یک انتخاب رشته مختص رشته های بدون کنکور و یک انتخاب رشته مختص رشته های با کنکور است. ثبت نام انتخاب رشته با کنکور دانشگاه آزاد هر ساله پس از پایان مهلت انتخاب رشته دانشگاه های دولتی و در اواخر مرداد ماه طریق سایت سایت دانشگاه آزاد آغاز میشود. لازم به ذکر است انتخاب رشته ی رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی در دانشگاه آزاد از طریق سایت سنجش و به همراه رشته های دانشگاه های دولتی امکان پذیر است انتخاب رشته دانشگاه آزاد شامل رشته های با آزمون (رشته های با کنکور و بر اساس رتبه) و رشته های بدون آزمون (رشته های بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی) میگردد که پس از مشاوره با بهترین مشاور انتخاب رشته در اهواز میبایست به صورت مجزا و بر اساس اولویت لیست شده و وارد سایت گردند. گروه مشاوره قره باغی به شما کمک میکند تا بدون کوچکترین خطا و در کمترین زمان ممکن، با توجه به رتبه اکتسابی تان بالاترین شانس قبولی در انتخاب رشته کنکور امسال را داشته باشید. زمان شروع انتخاب رشته دانشگاه آزاد معمولا پس از پایان مهلت انتخاب رشته دانشگاه های دولتی و غیردولتی (غیرانتفاعی و پیام نور) میباشد.

 

+ بیشتر بخوانید: آشنایی با گروه مشاوره و برنامه‌ریزی استاد قره‌باغی

+ بیشتر بخوانید: مقالات مرتبط در حوزه انتخاب رشته کنکور

جهت ثبت نام در کلاس مشاوره انتخاب رشته با شماره ۰۶۱۳۳۹۱۷۴۱۶ تماس حاصل فرمایید. (ظرفیت محدود)

 

۵/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید