امیر قره باغی مشاور کنکور اهواز

سوابق امیر قره‌باغی در حوزه مشاوره و برنامه ریزی کنکور در ایران 

۱- دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه خوارزمی تهران بهترین مشاور کنکور اهواز

۲- عضو انجمن مشاوره ایران

۳- عضو هیئت علمی انتشارات گاج و مهروماه

۴- مشاور برگزیده اعزامی وزارت نفت ایران به مناطق نفت‌خیز جنوب

۵- بیش از ۱۰ سال سابقه آموزشی و مشاوره در حوزه کنکور ایران

۶- مشاور بیش از ۱۰۰ رتبه سه رقمی و شاخص کنکور و مولف کتاب برنامه ریزی به زبان ساده

۷- مخترع و پژوهشگر و دارای چندین اختراع ثبت شده در حوزه پزشکی در کشور 

 


 

[ برخی دانش آموزان برتر کلاس مشاوره و برنامه‌ریزی ]

 

زهرا سواریان (۹۵۰) دندانپزشکی ، ابتسام شریفات (۵۵۲) دندانپزشکی ، الهه ذاکرنیا (۸۱۱) مهندسی شیمی شهیدبهشتی ، الهام دغاغله (۲۸۶۴) داروسازی ، مسیح علاسوند (۱۹۸۰) پزشکی ، نوید اورک (۹۹۸) پزشکی ، دانیال علوی (۳۸۵۴) فیزیوتراپی ، مهناز پشم فروش (۱۵۵۸) پزشکی ، محمدرضا چنانی (۲۱۳۲) مهندسی برق، علیرضا عباسیان (۵۲۰) مهندسی مکانیک ، محمد چراغی (۵۳۴) دندانپزشکی ، فاطمه طالعی (۸۳۲) پزشکی ، نازنین احدی (۷۹۸) داروسازی ، محمد ممبینی (۱۰۵۰) پزشکی ، مهناب سادات مروج (مهندسی پزشکی) امیرکبیر تهران، محمد احمدی (۶۶۰) پزشکی ، ایلیا مرواریدی (۹۳۵) مهندسی مکانیک ، مهدی کاکاعیدی (۳۴۲۱) مهندسی هوافضا ، مهسا کریمی (۴۸۵۲) مهندسی کامپیوتر ، مریم شیرالی (۲۳۵۰) پزشکی ، نگار مرتضوی (۱۴۳۸) پزشکی ، دانیال میرزاوند (۴۳۰۱) فیزیوتراپی ، حسین کرملاچعب (علوم تغذیه) دانشگاه جندی شاپور اهواز، محمد فریسات (دکتری دامپزشکی) دانشگاه شهید چمران اهواز، لیلا کـرمی (مامایی) دانشگاه علوم پزشکی ایران ، پرستو بـرومنـد (هوشبری) شهیدبهشتی ، محمدرضا آقایی (مهندسی برق) دانشگاه شهید چمران اهواز، فاطمه بوسویط (پرستاری) ، کوثر بوعذار (پرستاری)، مهرناز خاتم‌گویا و زهرا نصراللهی و گلناز عباسی و فرنوش همتی و زهرا نصر اللهی (آموزش متوسطه) دانشگاه فرهنگیان ، امیرمحمد حقیقت (مهندسی شیمی) دانشگاه چمران، محمدحسین آملازاده (مهندسی عمران) دانشگاه چمران ، حسین عبـاسی (هوشبری) شیراز

 

با استعداد متوسط اما با پشتکار بالا به هرچه بخواهیم میرسیم

امیر قره‌باغی

 


بهترین مشاوران کنکور اهواز، کنکور اهواز امیر قره باغی
جهت ثبت نام، رزرو کلاس معارفه رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

آدرس: اهواز، آموزشگاه فردای روشن

☎️ تلفن تمـاس: ۰۶۱۳۳۹۱۷۴۱۶

☎️ تلفن پشتیبانی و مشاوره: ۰۹۱۲۹۶۱۱۵۰۰شیوه برگزاری کلاس های مشاوره و برنامه ریزی در دوران پاندمی کرونا

کرونا در طول یکسال اخیر زندگی بسیاری از دانش آموزان را تحت تاثیر خود قرار داد. به جرات میتوان گفت در بین دانش آموزان بیشترین تاثیرات منفی مربوط به دانش آموزان دوزادهمی و کنکوری بود. گروه مشاوره استاد قره‌باغی برای جبران این اتفاق دست به اقداماتی ابتکارانه زد تا بتواند تاثیرات همه گیری این ویروس را برای داوطلبان کنکور و دانش آموزان دوازدهمی به حداقل خود برساند. از این رو کلاس های مشاوره و برنامه ریزی تا زمان پایان پاندمی و بازگشایی مدارس به شکل زیر برگزار میگردد.

 

۱- شیوه برگزاری کلاس های مشاوره:

قبل از پاندمی کرونا:
کلاس ها به صورت ۵ نفره ، حضوری به صورت منظم در هفته و در ساعت مشخص برگزار میشد.

در دوران کرونا و راهکارهای ابتکاری ما:
کلاس ها به صورت هفتگی، منظم و در تایم مشخص مطابق روال گذشته برگزار میگردد. با این تفاوت که به جای کلاس حضوری، برای حفظ سلامتی دانش آموزان کلاس ها به صورت غیرحضوری و آنلاین از طریق شبکه آنلاین و قدرتمند اسکای روم برگزار میگردد. در این روش برگزاری کلاس، دانش آموز بدون حضور فیزیکی در کلاس میتواند در صفحه گوشی یا کامپیوتر خود میتواند در کلاس شرکت کرده و سوالات خود را به صورت صوتی یا متنی از استاد بپرسد.

امکانات شبکه اسکای روم چیست و با دیگر نرم افزارهای مشابه نظیر شاد، ادوب کانکت و… چه تفاوتی دارد؟
این شبکه بر خلاف نرم افزارها و شبکه های مشابه دارای حداقل اختلال و حداکثر سرعت است. کیفیت بالای صدا و تصویر و امکان مکالمه صوتی و تصویری دوطرفه بین دانش آموزان و استاد از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار است. همچنین محاسبه حجم اینترنت برای کاربران به صورت نیم بها از دیگر مزایای این نرم افزار است.

آیا برای شرکت در کلاس نیاز به امکانات خاص یا نصب نرم افزار خاصی است؟
خیر، این نرم افزار به صورت تحت وب بوده و فقط کافی است در زمان برگزاری کلاس از طریق کامپیوتر یا گوشی بر روی لینک کلاس کلیک کرده و پس از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود وارد کلاس شوید. به همین سادگی!

کلاس های آتلاین ما چه تفاوتی با کلاس های آنلاین دیگر اساتید دارد؟
کیفیت همیشه برای ما در اولویت اول بوده و هست. چه در مسائل آموزشی و چه در امکانات آموزشی. از این رو پس از گسترش ویروس کرونا در ابندای سال ۹۹ با سرمایه گذاری و خرید بیش از ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان تجهیرات حرفه ای استدیویی که شامل تلویزیون ۶۰ اینچی لمسی و هوشمند، دوربین و تجهیرات فیلمبرداری قدرتمند، پروژکتور و نورپردازی استدیویی، سیتسم های صوتی و میکروفون های بیسیم، تجهیزات و اشتراک اینترنت پرسرعت ۳۲مگابیتی ، نرم افزارها و سخت افزارهای برگزاری کلاس آنلاین و… خود را با دیگران متمایز کردیم تا بتوانیم حداکثر کیفیت و شباهت را با کلاس های حضوری داشته باشیم و دانش آموزان از حضور در کلاس آنلاین بیشترین بهره را ببرند.

تعداد افراد حاضر در کلاس های آنلاین چند نفر است؟
جهت حفظ کیفیت آموزشی، گروه بندی ها به شکلی صورت میگیرد که حداکثر افراد حاضر در کلاس ۱۵ نفر باشد. میکروفون و چت باکس تمامی دانش آموزان فعال بوده و آن ها میتوانند در هر لحظه از کلاس سوالات خود را همانند کلاس های حضوری مطرح نمایند.

⭐ ویژگی های منحصر به فرد کلاس های مشاوره کنکور ۱۴۰۱ گروه آموزشی استاد قره‌باغی در چیست؟

۱- از مهمترین اقدامات و ابتکارات کلاس های مشاوره امسال گروه آموزشی استاد قره‌باغی میتوان به این مورد اشاره کرد که دانش آموزان علاوه بر کلاس آنلاین میتوانند به صورت حضوری و تکنفره و یا تلفنی با استاد در ارتباط باشند. ساعات تماس با استاد همه روزی ساعت ۱۱ تا ۱۲ هر شب میباشد. در صورتی که دانش آموز تمایل به دیدار حضوری با استاد داشته باشد نیز میتواند به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی به شکل خصوصی و تکنفره و استاد هر زمان از سال دیدار و مشاوره داشته باشد.

۲- در صورتی که برنامه واکسیناسیون عمومی در ایران انجام شده و مدارس بازگشایی شوند، کلاس های مشاوره نیز مانند سابق به حالت حضوری گروه بندی شده و ادامه کلاس ها تا کنکور برای دانش آموزان ساکن شهر اهواز به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

 

۲- شیوه برنامه ریزی های هفتگی

قبل از پاندمی کرونا:
برنامه ریزی ها به صورت تکنفره و شخصی در کلاس برای هر دانش آموز توسط شخص استاد نوشته و تحویل میشد.

در دوران کرونا و راهکارهای ابتکاری ما:
کرونا هیچ تغییری در سبک برنامه ریزی های ما نداشت. برنامه ریزی ها همچنان به صورت تکنفره، شخصی به صورت روزانه و هفتگی برای دانش آموزان توسط شخص استاد (نه دستیاران!) نوشته و تنظیم میگردند. برنامه های دانش آموزان بر اساس پارامترهای مختلفی همچون زمانبندی کلاس های مدرسه، زمان بندی کلاس های کنکور، برنامه آزمون های آزمایشی و … تنظیم میگردند. برنامه ها ابتدای هر هفته و در روز شنبه به صورت اسکن شده و از طریق وانساپ برای دانش آموزان ارسال میگردند. همچنین دانش آموزان موظف هستند گزارش مطالعه خود را به صورت روزانه یا هفتگی برای استاد ارسال نمایند.

 

۳- شیوه برگزاری آزمون های کلاسی

قبل از پاندمی کرونا:
آزمون های کلاسی به صورت حضوری برگزار میشد و نتیجه آن حداکثر ۳ روز بعد برای دانش آموزان و اولیا ارسال میشد. آزمون های کلاسی هر جلسه نزدیک به ۳۰ دقیقه از زمان کلاس را به خود اختصاص میداد.

در دوران کرونا و راهکارهای ابتکاری ما:
آزمون های کلاسی در تایمی خارج از تایم کلاس از دانش آموزان به صورت آنلاین گرفته خواهد شد. این آزمون ها به صورت نرم افزاری و آنلاین بوده و پس از پایان آزمون نتیجه برای دانش آموز و اولیا ارسال میگردد.

 

۴- شیوه برگزاری جلسات دیدار با اولیا:

قبل از پاندمی کرونا:
قبل از پاندمی جلسات دیدار با اولیا به صورت گروهی و عمومی برگزار میشد.

در دوران کرونا و راهکارهای ابتکاری ما:
کلاس های دیدار با اولیا به صورت حضوری و خصوصی برگزار میگردد و اولیا میتوانند با حضور یا بدون حضور فرزندشان هر زمان ار سال با استاد تماس گرفته و برای برای برگزاری جلسه حضوری هماهنگی های لازم را انجام دهند. علاوه بر این میتوانند به صورت تلفنی هم در ساعات مشخصی از روز با استاد در ارتباط باشند.

 


 

شرایط ثبت نام در کلاس های مشاوره و برنامه ریزی استاد قره‌باغی

از آنجا که سبک برنامه ریزی و سطح انتظارات مشاور از هر دانش آموز متفاوت است و همچنین استعداد، توان و سطح علمی دانش آموزان نیز با یکدیگر تفاوت دارد، برای ثبت نام در کلاس می‌بایست از هر دانش آموز آزمون تعیین سطح برگزار گردد. اما با توجه به اینکه برگزاری این آزمون‌ها نوعی اجحاف در حق برخی دانش آموزان متوسط اما مستعد است تصمیم ما برای پذیرش دانش آموزان صرفا از طریق مصاحبه حضوری در قالب یک جلسه خصوصی همراه با خانواده است. در این جلسه درباره سطح علمی دانش آموز، پیشینه مطالعاتی، انتظارات خانواده، اهداف و توانمندی های دانش آموز و… صحبت خواهد شد (لازم به ذکر است جلسه مصاحبه‌ی حضوری رایگان است نتیجه آن در همان جلسه و یا حداکثر تا ۴۸ ساعت به خانواده ها اعلام خواهد شد.)

بهترین مشاور کنکور در اهواز کیست؟


خدمات کلاس های مشاوره و برنامه ریزی

  • مشاوره و برنامه ریزی درسی انفرادی و نیمه گروهی
  • ارائه برنامه ریزی ساعتی، روزانه و هفتگی به صورت انفرادی
  • برگزاری اردوهای مطالعاتی نوروز و خرداد (جمع بندی)
  • نظارت، پشتیبانی و هدایت تحصیلی مستمر
  • تدریس و رفع اشکال دروس عمومی کنکور
  • جلسات مشاوره حضوری با اولیا و ارتباط دائم به صورت تلفنی
  • برگزاری آزمون های کلاسی تستی در هر جلسه
  • برنامه ریزی بر اساس برنامه های کلاس های کنکور و آزمون های آزمایشی قلمچی و گزینه دو
  • برگزاری جلسات بررسی کارنامه آزمون های آزمایشی
  • تدریس روش های مطالعه، تست زنی، خلاصه نویسی، جمع بندی و …

 

برای ثبت نام، رزرو کلاس معارفه و یا اطلاع از شرایط کلاس های مشاوره و برنامه ریزی، لطفا با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید. همواره پاسخگوی شما هستیم.

☎️ تلفن تمـاس : ۰۶۱۳۳۹۱۷۴۱۶

📱 تلفن مشاوره: ۰۹۱۲۹۶۱۱۵۰۰

بهترین مشاور کنکور تجربی در اهواز، امیر قره باغی بهترین مشاور تحصیلی اهواز
مشاوره کنکور اهواز. مشاوره تحصیلی در اهواز امیر قره باغی. مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و کنکور مهندس امیر قره باغی. مشاور کنکور امیر قره باغی
+ بیشتر بخوانید: ثبت نام در کلاس مشاوره و برنامه‌ریزی کنکور ۱۴۰۱

+ بیشتر بخوانید: شرایط و خدمات کلاس های مشاوره حضوری

+ بیشتر بخوانید: شرایط کلاس مشاوره انتخاب رشته کنکور

 


 

برای موفق شدن، باید اول باور کنیم که میتوانیم!

بهترین مشاور کنکور اهواز – بهترین مشاور کنکور ماهشهر


جهت ثبت نام، رزرو کلاس معارفه رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

آدرس: اهواز، آموزشگاه فردای روشن

☎️ تلفن تمـاس: ۰۶۱۳۳۹۱۷۴۱۶

☎️ تلفن پشتیبانی و مشاوره: ۰۹۱۲۹۶۱۱۵۰۰